Alkolik Club Kaptanı Burç İle Yaptığımız Güzel Söyleşi

1185588_656093971076391_1718319696_nEvet Alkolik Club takımının kaptanı Burç ile beraberiz.Evet Burç kendi adıma paylaşımlarınızı hayranlıkla takip ediyorum.Biraz senden dinleyelim. Nedir bu Alkolik akımı 🙂

Öncelikle takımım adına konuşma şansı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu Alkolik akımı aslında birdenbire başladı. TFT'den önce o kadar merak saldığımız bir durum değildi. Ancak ligin oluşmasıyla beraber kişisel olarak bir takımı tanıtma hissi geldi. Ligin başarılı takımlarından birisi olmakla beraber renkli takımlarından biri olmak istiyoruz. Bu paylaşımları da severek takip etmeniz tabiki de bizim için mutluluk verici.

Burç gerçekten takdir ediyorum.Bu fan sayfası açma fikri benim.Ve siz ve sizin gibi takımları görünce gerçekten gurur duyuyorum. İyi ki varsınız. Evet Alkolik Club nasıl bir takım peki ? Pas odaklı mı yoksa mental oyuna odaklı bir takım mı ?

Alkolik her zaman sahada %110'unu vermeye calışan, her zaman sonuna kadar mücadeleyi bırakmayan bir takımdır. Yeri geldiğinde pasa odaklı, yeri geldiğinde de mental oyuna odaklı bir takım. Oyun stilimiz maçtan maça değişebiliyor, bu yüzden net bir oyun stilimizin olduğunu söylemem yanlış olur.

Peki Burç gruba ilk girdiğinizden bugüne kadar TFT'yi nasıl buldunuz ? Eksiklerimiz elbette vardır ? Bir Alkolik gözünden soruyorum 🙂 Sence TFT nasıl ? Lig formatı vs

TFT'ye girdiğimizden aslında çok mutlu olacağımızı biliyorduk. Niye diye sorarsanız, çünkü herkes birbirine yakın. Tabi bazi şeyler hoşumuza gitmeyebilir ama genel olarak Alkolik şu an TFT'de bulunmaktan son derece memnun. Hem doğru, hem de eşsız bir lig formatına sahip TFT. Bizi ilk çeken şeylerden de birisiydi bu.

1013879_776909375661516_359640811_nPeki Burç hoşunuza gitmeyen şeyler neler grupta ? Özeleştiriyi seven biriyim gerçekten ? Hoşunuza gitmeyen olaylar neler mesela ?

Grupta hoşuma gitmeyen şeyler daha çok TFT'nin bazı iç yapılarına bağlı. Örnek olarak transferleri verebilirim. Aslında bir yazı yazarak grupta bir çözüm oluşturdunuz ama biraz zayıf kaldı diye düşündüm. Mesela bu sistemin gelişmesi halinde çok daha basit ve güzel bir şey olabilir. Sadece grupta bazı şeylerin geliştirilebileceğını düşünüyorum.

Kardeşim transfer konusunda videolu açıklamalar bile yaptım biliyorsun ama içimizde o kadar çok ayran gönüllü adam var ki. Yapabileceğim bu konuda gerçekten bir şey yok. Bu sene TFT All Star gibi süper bir fikrimiz var bu konuda fikirlerini alabilir miyim? Ayrıyetten Milli Takımımızı bu ALL STAR 'daki seçmelerden yapacağız.

Cidden 'All Star' bir fikir olacağına inanıyorum 😀 . TFT All Star takımının grubumuzu çok iyi temsil edeceğinden hiç bir şüphem yok.

Peki canım kardeşim değerli vaktini çokta almak istemiyorum.Alkolik Club takımı olarak bize söylemek istediğin son düşüncelerini de alabilir miyim ? Bu öneri olur vs farketmez .

Estağfrullah 🙂 Buradan ligde bulunan bütün takımlara takımım adına başarılar dilerim. Ayrıca bu organizasyonu organize eden herkese teşekkür ederiz. Sizin işiniz çok zor. Herkes için başarılı ve mutlu bir sezon dileriz. Aupa Alkolik!

Bizde sana TFT olarak başarılar diliyoruz Burç kardeşim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 

Alkolik Club Kaptanı Burç İle Yaptığımız Güzel Söyleşi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.