Bu bir Diriliş’in Hikayesidir ! Mete Ateş ile söyleşi

14915466_1770851609834839_7541248542152028899_nEvet Diriliş takımı efsane forveti Mete Ateş ile beraberiz.Evet Mete'cim asi kardeşim benim.Bize biraz Diriliş'ten bahseder misin ?

Diriliş takımı 2016 yılının son çeyreğinde kurulmuş bir takım.Enes Veli Barman ve Cemal Talha kaptanlarıdır. Ben ise resmi olarak sonradan katilsamda takım kurulduğundan beri antremanlara çıkmışımdır. Takımımızda kardeşlik hakimdir. Gayet seviyeli ve güzel bir ortam vardır.Hatta şu an bunlari yazarken bile takımımı ne kadar sevdiğimi hatırladım.

Diriliş FC olarak TFT'de büyük bir karizmanız olduğu aşikar. Ve bu takım dağılmayacak bunu iyi biliyorum. Bu aranızda ki bağı nerden geliyor.

Öncelikle Bu Güzel Sözler için teşekkür ederim Takımım adına.Çoğumuz Önceden Tanışıyoruz Yeni Gelen Arkadaslarimizla bile bir samimiyetimiz oluyor.Kadronun büyük bir çoğunluğu efsane All Star Otk takımında oynayan veya benim gibi oynamış olanlardan kurulu. Hem Oyundaki uyum ve bağ bu özelligimizden hemde Kalplerimizdeki Bağda buradan geliyor.

Oyun oynarken saygınızı yitirmiyorsunuz bence en güzeli bu.Peki bu sene Diriliş Fc'nin amacı nedir bu ligde ?

Her Sene Olduğu Gibi Şampiyonluk Tabiki. Çok bilgimiz dahilinde olmasada bu seneki bir diger hedefimiz grubumuzda kurulacak milli takima olabildiğince oyuncu vermektir. Özellikle Ben Ve Fatihin çift st olarak milli takımda olmayi hayal ediyoruz. Her şey güzel olacak Dirilişle Olunca💪🏻

Bunun için All Star seçmelerini kazanmanız lazım bunu da biliyorsun kardeşim 🙂 Peki Mete'cim grup kurulduğundan bu yana 4 ayı dolu dolu bitirdik. Sen ne düşünüyorsun TFT hakkında biraz biraz bahsedebilir misin ?

Her şey iyi hoş bu grubu hep birlikte kurduk zaten ama arkamizdan sallayan sürekli sorun çıkartan malum insanlari yalakcisi insanlari gruba almak kalitemizi düşürdü ve bize yakışmadı.Bunun dışında bildiğimiz TFT sevdiğimiz TFT

Metecim kararına saygım sonsuz.Ben açık fikirleri muhalif fikirleri seven bir adamım. Düşüncene katılmıyorum ama saygı duyuyorum.Herinsanın bir kere daha şans verilmesi taraftarıyım. Ki dediğin insanları gruba alınmasını ben karar vermedim. Kişisel ricaydı. Ve yönetimde ki diğer kardeşlerim ile yüzyüze yapılan görüşmeler sonrası karar verildi. Benden biliyorsan konu ben değilim bil istedim 🙂 Kİ sen de zamanında benimle beraber iken o gruba tekrardan gitmiş birisin. Bende gitmiş biriyim.Yani hepimiz hata yapabiliriz. Demek istediğim bu. Neyse ileri ki günlerde umarım sen haklı çıkarsın. Konumuza dönelim Fifa 17 dinamik olarak pasa dayalı oldu. Sen bu konuda ne düşünüyorsun ?

14088435_1154788701262180_2511645414280645925_n

O yüzden Gönül Rahatlığıyla Bu Sene Bizim Senemiz Diyebiliriz.Biz Pas Takımıyız.Ilk Haftalarda puan kayiplari yapabiliriz ki yaptikda bunun nedeni cok birbirimizle oynamadik normal div macina cikar givi ciktik lig maçında taktik denedik antrenmansız. Ama Ilerleyen Zamanlarda Takımca girip taktigimizi ve oyun stilimizi bastan ayarlayacagiz ve InsAllah Şampiyon Olacağız.

Peki FCC konusunda ne düşünüyorsun Mete'cim ? Sence FCC bize neler kazandıracak ?

Avrupa Bize Farklı takımların farkli kültürlerini ve farklı taktiklerini öğretecek buradaki kültürden kastım oyun anlayışları ve takımlardaki uyum. Hiçbir zarari olmayacak ve oyunumuza büyük katkı sağlayacaktır.

Peki Metecim güzel söyleşi için çok teşekkür ederim. Son olarak söylemek istediğin birşey var mı ?

Buradan Ligimizdeki Takımlara Bir şey söylemek istiyorum. Ben buranın mutfak yerinide gördüm bu turnuvayi yapmak kolay birşey değil. Emek verenlere saygılı olalım ve maçlarımızı zamanında yapalım sizden tek istenilen bu. Ayrıca Lütfen Bunun Oyun olduğunu unutup kavgalar tartışmalar çıkarmayalım.

Bizde sana TFT ailesi olarak başarılar diliyor devamını diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.