BVL Milan takımının gol makinesi nam-ı değer Shevchenko ile söyleşi !

Evet BVL Milan'ın forveti namı değer Şevki asıl adı Arda bugün ki konuğumuz. Evet üstad sizi biraz tanıyalım. Kimdir bu Arda ? Neden shevchenko lakabı kullanıyorsun?

13672195_132089863889327_1286835721_nEvet adım arda altay 31 yaşındayım.fifada atar yemezin kurucularındanım 2010 yılında bu güzel oyun ile tanıştık.Onun dışında; Bu oyun sektörü lan game yada online çıktığından beri oral dural ve boran kayalarla her zaman yan yana mücadele etmiş bir karakterim..
Sheva konusuna gelicek olursak o bir ikol ibranicede bile lakabı giydiği forma numarasıyla (7) aynı anlama gelmektedir.Bitiricilik konusunda şunu diyebilirim bu adamın ölüsünü ceza sahasına bıraksanız 1 gol 1 asist yapar 🙂

Peki hayatta ne yapar arda ? BVL dışında da hala Oral Başkanla mı beraber ?

1998'den 2012 yılına kadar beraberdik ancak şimdi o Ukrayna'da yaıyor. Kısmetse Boranla birlikte önümüzdeki ay yanında gidicez.Bana gelincede büyük bir inşaat malzeme tedarik firmasının mağaza müdürüyüm.

Peki ligin daha ilk haftalardan dikkat çeken forvetisin. Lige baktığımız yapılan formattan ne derecede memnunsun ?

Teşekkür ederim.Gayet kaliteli güzel bir organizasyon.Herkes yerini bildikten sonra mesafeyi koruduktan sonra çok işler başarır bu organizasyon.Hatta ödül konusundada sponsorlar arasına beni ve Oral başkanıda ekliyebilirsiniz.

Teşekkür ederim abim. Sponsor kısmına 2 kişi daha ekliyorum o zaman. Peki BVL Milan lige dikkat çeken bir takım olarak başladı. Canlı bağlantılarda izlenen sayısı fazla. Bu klüpte güzel bir ortam olduğu belli. BVL Milan yada Ataryemez'in ligde ki önceliği nedir ?

Biz oynadığımız her oyunda sadece Türkiye'de değil Avrupada da başarılı olmuş bir takımız.İlk hedefimiz tabiki şampiyonluk ama yaşımızın verdiği tecrübeyle bir çok şeye artık doymuş durumdayız artık bizim için öncelik tamamen keyif almak. Ancak şampiyonlukta da büyük bir iddamız var bunun altını çizmemiz lazım..İzleyen arkadaşlarımızla karşılıklı muhabbet etmeyi seviyoruz.Onlarda bizi seviyorlar..Unutmayın Sheva 4 çeker 🙂

🙂 Peki Sheva'nın sempatiği duyduğu bir takım var mı ligde ?

Ligdeki takımların hiç birini tanımıyorum açıkçası bu bizim ilk Türk ligi tecrübemiz. Ben bize karşı oynayan tüm takımları severim 🙂

13714291_132089860555994_171909800_n

Rekabeti seviyorsunuz bu belli. Ve seviyeyi hiç bozmuyorsunuz. Bu konuda sizi tebrik ederim. Peki takımınızda yabancı sayısı çok fazla. Nasıl anlaşabiliyorsunuz. Yabancıların pro ya olan bakışı nasıl ?

Rekabet hayatın her alanında başarıya giden yoldur.Seninde bahsettiğin gibi önemli olan bu yolda seviyeyi korumak.Yabancı konusuna gelince oyun stillerimiz uyum sağladıkdan sonra ezbere oynuyoruz şiir gbi.Benim için takımımda beraber oynadığım arkadaşlarım gereksiz skill yapmasın yeter.Hızlı futbol oynayan herkes ile anlaşabiliriz.

Abi Fifa 17 pro tabanlı bir oyun olacağını biliyoruz. Teaser dan da anlaşıldığı gibi. Sence proda ne gibi yenilikler olacak ?

Öncelikle gereksiz fauller kesinlikle kaldırılıcak diye düşünüyorum.Grafikler sizinde bildiğiniz gibi yeni bir motor ile sunuma çıkıcak.FIFA 17'de futbolcuların hamleleri davranışları daha gerçekçi olacak. Ayrıca yorgunluk etkileri yeni oyunda daha net görülecek. Öte yandan atak ve savunma varyasyonları, karaktere özel hareketler artacak. Artık oyunda tepkiler çok daha gerçekçi olacak.

İnşallah abi. Antreman sahasını özellikle istiyorum. Peki üstad ligde gol kralı olma gibi amacın var mı ? Yoksa takım kazansın yeter mi diyorsun ?

Ben hiç beklenmedik bir anda gol atmaktan zevk alırım.Oyun tarzımda 2 e 1 kaldığımız zamanlarda gol attırmak daha çok hoşuma gidiyor.Paslı takım oyununu sevdiğim için takım kazansın yeter.

Peki başkan senin değerli vaktinide almak istemiyorum. Son olarak söylemek istediğin birşey var mı ?

Estafırullah.Seni bir gün takımımızda ağırlamak isteriz.Kaliteli seviyeli bir lig olucağını umut ediyorum.Çünkü gerçekten farkındalık yaratmak için emek veren arkadaşlar var.Onların hakkının yenilmemesi gerekiyor ve bütün takımlara başarılar dilerim.Saygılar Sheva 4*4

Biz de sana teşekkür ederiz abi. Geleceğim bir gün kahvenizi içmeye. Başarılar diliyoruz. Maçlarınız da başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.