Invıncıble Star kaptanı İsmail Can Yerinde ile söyleşi !

12718050_1172283029448861_2503897909572423545_nEvet ismini söyleyemediğim iğrenç isimli takımın kaptanı ile beraberiz 🙂 Evet İsmail'im bize kendini biraz tanıtabilir misin ?

Evet merabalar ben O ismini söyleyemediğiniz INVINCIBLE STAR takımının kaptanıyım. Yaklasık 2 sene önce pro club modunu oynamaya başladım ve neredeyse her mevkide oynadım , bana çok zevkli geldi ve oynamayada devam edicem.

Peki bu isme kim karar verdi İsmail ? Allah aşkına çok merak ediyorum 🙂

Batuhan Kubilay Gunduz. Bu kadarı yeterli uzatmayalım moralım bozuluyor…

Neden moralin bozuluyor İsocum anlat biraz lütfen.

Takım ismini kimse söyleyemiyor. Biri invible yazıyor diğeri invicle öbürü ivible. INVINCIBLE STAR yazanı takıma alıyoruz zaten özel kişi onlar.

😃 Bak bu güzel cevaptı Peki uzaktan beri izlediğim bir takımsınız.Geleni gideni çok bol. Ama dostluk bozulmuyor.. Bunu nasıl başarıyorsunuz ? Açıkçası ben yapamıyorum. Dostluğumuzun bozulmasından korkuyorum göndericeklerimle.

Valla bizim dostlugumuz oyuna baglı olmadıgı için bozulmuyodur. Mesela biz sadece grubta sohbet edip, girip oyun oynayıp hadi iyi geceler yapmıyoruz. Gerçektede bulusup zaman geçiren insanlarız (avrupada olan arkadaslarla maalesef yapamıyoruz…) onun için bir sorun olmuyor. Arkadan iş çevirme yok birşey yok ne olursa yüzümüze söylüyoruz sorun çözülüyor 🙂

10801658_907301775946989_4224861473979809084_n

Sormak istediğim bu değildi İsmail'im ama neyse. Peki dün gece R2 ile bir maç yaptınız ve bol gollü bir maç beklerken golsüz berabere kaldınız. Şuan da takımda bir sıkıntı mı var hücum bölgesinde ?

Ben yanlıs anlamısım o zaman abi kusura bakma.Aslında hücumda bir sıkıntı yok. Yani cok kaliteli oyuncularımız var. Hakan abi , murat , ergün , serhat. Taktikte bir problem yaşadık taktik degisikligine gitmeyi düşünüyoruz bakalım nasıl olucak.

Hakan'ı transfer ettiniz. Ki bence en bomba transferdi.Daha sonra Aytek Cömert'i aldınız. Bu transferleri yaparken karşıda ki oyuncuya ne söylüyorsun da herkes sana geliyor ismail 🙂

Valla bizim meşhur bir odamız var ismi kayıt odası.transfer hedeflerimizi belirleyip sırayla odaya alıyoruz. O odada ne yapıyosak hepsi bize geliyor😜 Ferhat Erman iyi bilir bir ara yetkili oydu😄

Ferhat Erman neden ayrıldı takımdan ? Herkesin merak ettiği soruya gelelim 🙂

Kendi takımını kurmak istedi. Konustuk sen bilirsin hayırlı olsun abi dedim. Halbuki bu sezon LAM mevkisinde neler neler yapıcaktı belkide LAM sevmiyodur.

Takımda dediğim gibi çok sürkülasyon var. Ama takım hala başarılı. Öncelikle bu yüzden seni tebrik ediyorum. Lig 1 kupasına geleceğim. Bu kadar kupa aldığınız için de heyecan bitiyor olabilir mi İsmail ?

Teşekkur ediyorum. O heyecan hicbir zaman bitmiyor ya 🙂 yani oyuna giriyoruz bi amacımız oluyor sohbet ederken , hadi div1 alalım beyler diyoruz.Öyle bir anda gelişiyor.

Peki İsmail'im değerli vaktini almakta istemiyorum. Son olarak ligde ki arkadaşlara söylemek istediğin bir şey var mı ?

Ligdeki bütün takımlara başarılar diliyorum. Doğu konferansı olarak batı konferansını play-off turlarında EZIYORUZ!

Bizde sana ve takımına başarılar diliyoruz İsmail. Değerli vaktini bize ayırdığın için teşekkürler.

Ben tesekkur ederım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.