Invıncıble Star takımı kaptanı Ferhat Erman ile söyleşi

ppEvet.Invcincible takımı kaptanı Ferhat Erman ile beraberiz.Evet Ferhat takım kapandı açıldı bişeyler oldu değişik bir sürece girildi. Bu konuları birde senden dinleyelim.

Tabi oncelikle takim hepimizindi. Bu takimda emek veren zaman harcayan cok oyuncumuz vardi. Ben oyuncu olarak geldim. Cok guzel basarilar elde ettik Serhat Uygur ve Orhan kurmam icin cok yardmci oldular. Bu takim bir gune kurulmadi ki bir gune dağılsın.

Peki neydi sıkıntı Ferhat neden bir dağılma sürecine girildi ? Sıkıntı neydi ? Herkesin merak ettiği bir soru bu çünkü ?

Sıkıntı Ismailin kaptanliktan sikilmasi. Ben onu oz kardesim gibi goruyorum simariklik hakki bende her zaman sonsuz. Bende abiligimi yapmak zorundayim sen elmayi seviyorsun diye elma seni sevmek zorunda değil.

Tabiki peki şimdi ki oluşumdan bahseder misin ? Yine bomba gibi bir Invincıble var sahada ?

Masallah diyelim. Eksik yonlerimiz var eskiden hucum olarak efsaneydik cunku bir maestromuz vardi ancak simdi takim olarak komple gucluyuz ve en iyisini sahada gostermek ve soylemek istiyoruz. Gucumuzu dostlugumuzdan kazanma hirsimiz ve inancimizdan aliyoruz. Sanirim Invincible in ne anlama geldigini de biliyorsunuzdur Kaybedebiliriz ama biz Yenilmezleriz

Peki Ferhat kardeşim. TFT Ligi çok çekişmeli ve kimsenin favori olmadığı bir turnuva haline geldi. Ve üstüne koya koya gidiyor. Biz biliyorsun bu takımları araştırdık ettik. Beraber yaptık bunları. Ben bugün ki tabloyu görünce yaptığımız işten gurur duyuyorum.Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Ben kardeslerimizle cok guzel yerlere gelecegimizi dusunuyorum. Guzel bir ortamimiz var muhim olan tadinin kacmamasi

Ferhat Erman Gol kralı olacağım gibi bir iddian var mı ? Sapığı bu sene gol krallığında görebilecek miyiz ?

Bu sene orta saha oynamayi dusunuyorum. Takimim için asist kralliği için iddaaliyim 😋

invincorta

Süpersin.Peki Ferhat bu sene All Star gibi yine TFT'den çıkan süper bir oluşum düşünüyoruz.Bu konuda fikirlerin neler ?

Bu sezon All Starin 7 numarasi benim emin olun.Cok guzel bir olusum ve en buyuk kanat adayi olacagima eminim

Peki Ferhat kardeşim. Değerli vaktini çok almak istemiyorum. Son olarak bu grubun admini olarak grup üyelerine söylemek istediğin birşey var mı?

Bu grup hepimizin unutmamalilar. Tek bir bedende 1000 kisiyiz. Allah daim etsin. Sen ben varsan biz variz sen yoksan kimse yok

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.