Onlar Destroyers… Yüreğini koyanların kaptanı Efe ile söyleşimiz

11182181_10206564542342194_6996904878543372020_nEvet Destroyers kaptanı Efe Onurlu ile beraberiz ? Evet Efe bize biraz takımından bahseder misin ?

Destroyers 2012'den beri kemik kadro ile devam ediyoruz çok iyi bir kadroya sahibiz Emrecan Çakıroğlu geçen yıl aramızda yoktu onun geri gelmesi ile güzümüz iyi yeni bir transferimizde var Batuhan kardeşimiz oda Joker oyuncumuz takıma güvenim tam

Peki İzmir'i temsil eden bir takımsınız Efe. Çok köklü bir klüpsünüz. Bu konuda sizi tebrik ediyorum.Fakat insanlara Destroyers'i az tanıyorsunuz gibi geliyor. Sebebi nedir sence ?

Laf yapmayı sevmiyoruz takımda show'a karşıyım sadece eğlenmeyi seviyoruz Berk Aynısoy, Emrecan Çakıroğlu ile çocukluk arkadaşıyız Efe Bağ kardeşimde kardeşimiz gibi artık 3 yıldır birlikte oynuyoruz. Bizim için önemli olan birlikte geçirdiğimiz vakit 3 günlük tanıştığımız insanlarla bu sebepten birden bire kardeş olamıyoruz öyle show yapanları görünce açıkca dalga geçiyoruz zaten troll yapmayı seven bir takımız. Başarılarımız belli o yüzden çokta konuşmalarını istemiyorum takım arkadaşlarımın.

Paylaşım konusunda sana çok katılamıyorum kardeşim. Burası bir paylaşım platformu ve benim çok hoşuma gidiyor insanların takımlarını tanıtmaları. Videolar yapmaları veya afiş tasarlamaları.Peki Efe Fifa Oyuncuları grubunun admini olarak TFT'yi nasıl buldun ?

Bir çok sevdiğim insan var zaten kötü olamazdı. Afiş olayları çok iyiler özellikle Barış Koz ve Oral Dural'ın paylaşımlarını kaliteli buluyorum.Kurulucağından belki ilk ben haberdar oldum ve destek verdim. Çoğu şey aklımda ki gibi.

Peki Efe kardeşim. Destroyers zor bir konferansa düştü ? Takımını Doğu'da gördüğünde neler hissettin ?

Doğunun gelmesi için Dua ettim kabul oldu. Zor takım Halloween ve No Attack dışı yok ki bu iki takımıda daha önce yendik. Hatta No Attack'ı 10 DK da kırmızı kart görmeme rağmen Emrecan ve Berk yenerek finale çıkmıştık evvel ki yıl FO Copa America'da

Buradan Yasin Sülün'e gözdağı geldi 🙂 Takımından onur duyman gerçekten güzel. Peki Destroyers Playoff'lara kalır mı ?

Hedef playoff ondan sonrasını çokta düşünmedim amacım playoff takımımın çıkmasında fayda sağlayarak assist ve gol kralı olmak bireysel olarak neredeyse katıldığımız her turnuvada gol kralı olduğumu hatırlatmak istiyorum buradan Kaan Erol'a selamlar

13466420_10209792138230074_8969821415974615650_n

Efecim sende herkese gözdağı veriyorsun ya 🙂 Güzel severim böyle takımı. İstediğim Destroyers bu işte. Peki Fifa 17 pasa dayalı bir oyun oldu. Bu konuda ne düşünüyorsun ?

Beni üzdü kaptan Berk'i sevindirdi En iyi 3-4 fifa oyuncusundan biri olduğu için o çok memnun beni o any olduğu için beni çok bağlamadı. Beni bilen arkadaşlar ne tür oyuncu olduğumu bilir neden sevmediğimide anlar ve söylemek istiyorum penaltılar fiyasko.

Peki TFT artık avrupada FCC ile birlikte. Artık kendimizi avrupada göstermenin vaktiydi ki biz bunu başardık. Sen bu konuda ne düşünüyorsun FCC bize ne kazandıracak

Yurt dışına açılmak iyidir. Güzel olduğunu düşünüyorum ama e-sports olarak ea sportsun her yıl yenilenme politkası yüzünden yer alamayacağı için rahat hala üzgünüm bu olaylar gelince aklıma hep bu olay geliyor

Belkide Türkiye'de Espor temsilcisi TFT olur Efe'cim belli mi olur ?

Umarım olur ama problem kimseden kaynaklı değil her şeyin problemi olduğu gibi ahlaksız EA.

Neyse Efe'cim bu güzel söyleşi için sana çok teşekkür ederim.Son olarak söylemek istediğin birşey var mıdır ?

Lord Ali, Emre reis, Berk Baba, Kral Efe Çaylak Batuhan , Asi Tantunici Bağ, Casper Boray, 007 Berqeqo, Ulti Cem'e selam.Bende teşekkür ederim söyleşi için bizden korkmayan takım kendini kandırıyordur diyerek herkese başarılar diliyorum.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.