Rookie Team kaptanı Berke ile güzel bir söyleşi

14625504_100651223743356_1362184062_nEvet.Bugün ki konuğumuz Rookie Team takımından Berke.Berke öncelikle ligimize hoşgeldin diyoruz. Evet Berke bize biraz takımından bahseder misin ?

Hoşbulduk. Takımımı kısaca hemen anlatıyim. Takımımız eski köklü bir klüp. Daha önceden liglerde bu klüp boy göstermiştir. Oyuncu sayımız çok fazla değil, 9 kişiyiz. Ancak herkes mevkisinde çok tecrübeli ve yetenekli. Şampiyonluğa oynayan bir takımız. Ismimiz çok bilinmesede yakında duyulacaktır.

Peki Berke ligimizi nerden buldunuz ? Sizi TFT'ye iten şey neydi ?

Büyük ve tanıdığım neredeyse bütün kulüplerin bu ligde olduğunu oğrendim. Ve bizde takımca rekabeti bol olan bir ligde olmamiz gerektiğini düşündük ve kendimizi burda bulduk.

Peki lig formatı hakkında ne düşünüyorsun Berke ?

Kesinlikle şu zamana kadar gördüğüm en iyi lig formatı. Iki yakaya ayırıp sonra belirli sıraya gelen takımları play off a alınması cidden farklı bir hava katıyor. Ve kazanan takım bileğinin hakkıyla en iyi takımlara karşı mücadele ettikten sonra şampiyon olabiliyor.

Peki ligde favori gördüğün bir takım var mı ?

Kendi takımımdan sonra Invicible Star ve Escape Reality takımlarının şampiyon olacabileceğini düşünüyorum.

Peki Berke grupta eksik gördüğün yada olmasını istediğin birşeyler var mı ?

Şuanda aklıma gelmiyor ve sanırım eksik olan birşey yok. Herşey olması gerektirdiği gibi ve adaletli.

14694849_100649413743537_1423234836_n

Gece turnuvalarında Rookie Team'i göremiyoruz ? Bunun sebebi lige verdiğiniz önem mi ? Yoksa oyuncularınız müsait mi olmuyorlar ?

Ben katılmak çok istedim. Ancak takımımdaki oyuncular uygun olamadı. Bir kez de ben uygun olamadım. Ygs Lys ye hazırlanıyoruz bir çoğumuz, O yüzden. Hafta sonu olan bir gece turnuvası olursa kaçırcağımızı düşünmüyorum.

Peki takımını bu takımlar içinde nerede görüyorsun ? Daha doğrusu şöyle sorayım zevk almak için mi buradasınız ? Yoksa yok biz şampiyon olacağız diye mi ?

Kesinlikle şampiyon olacağımız için. Antreman yaptığımızda çok ciddi ve disiplinli oynuyoruz. Eğer amacımız eğlence olsa kalitesiz oyuncularda kadromuzda bulunabilirdi. Ancak biz yetenekli ve şampiyonluk yolunda, ciddiyetinde olan oyuncularla anlaştık.

Bu diğer rakiplere bir gözdağı sanırım 🙂 Peki Berke değerli vaktini daha fazla almak istemiyorum.Grubumuza ailemize söylemek istediğin birşey var mı ?

Biz burda bir aileyiz. Kavgasız, gürültüsüz ; sevgi ve dostluk barındıran bir lig sezonu geçiririz umarım.

Bizde sana güzel dileklerin için teşekkür ediyoruz. Sağlıklı huzurlu bir lig geçirmeni temenni ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.